Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Szczecin LARP Post-Apo
Szczecin LARP Post-Apo
Autor Post
18.07.2011 00:57

Użytkownik jest offline Dark_NoziN
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 18
Kot
 0
Do odważnych Pustkowie należy

Rok 2080, co najmniej według tych, którym chce się bawić w odmierzanie takich pierdół. Wiele, wiele lat po wojnie. Po błyskach, i falach niszczących miasta, zabijających, kulturę, sztukę, marzenia. Kultura w starym znaczeniu już nie istnieje, ludzie stali się zdziczałymi odludkami, kurczowo trzymającymi się ostoi dawnej cywilizacji. Kilka miast, które oberwały mniej stało się strefą graniczną, barierą pomiędzy nadciągającymi ze wschodu hordami zmutowanych bestii, szaleńców i degeneratów. Trójmiasto. Szumnie nazwane trzy osiedla przedwojennego Szczecina, w które nikomu nie chciało się celować. Które zostały pominięte. Aż do teraz.

Czas i miejsce akcji:
Były system schronów naziemnych Wojska Polskiego, rozciągniętych na szlaku karawan Związku Podjuchy - Żydowce – Klucz.

Sytuacja Związku:
Związek jest zasadniczo samowystarczalny. Jednostka wojskowa w Podjuchach zawierała sporo sprzętu do produkcji amunicji, broni w sam raz do powołania jednostek porządkowych, i leków, by garstka ocalałych mogła się nimi faszerować przez naprawdę długi czas. Problem stanowi jednak zasilanie. Agregaty pochłaniają masę ropy, a energia odnawialna... Kto się teraz na tym zna? Za to zwiad doniósł, że elektrownia Dolna Odra jest zasadniczo sprawna. Zasadniczo sprawna, znaczy mniej więcej tyle, że nie działa, ale można ją uruchomić. Potrzeba do tego tylko pewnych części. Części, które transportują karawany. Karawany, które giną, mimo posterunków. Potrzeba jednak umocnić jeden z posterunków.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w LARP’ie Postapo, który organizować będziemy dnia 23 Lipca 2011 r, w Szczecinie. Rozpoczęcie jest planowane na godzinę 11:00.
Zgłoszenia przysyłajcie na adres: larp.szczecin@gmail.com, w temacie prosimy wpisać LARP a w treści podać nazwę forum z którego Państwo korzystali i krótki opis postaci (max. pół strony A4). Strony w grze dzielą się na Posterunkowcy/karawaniarze oraz mutanci. Prosimy w tresci maila określić rasę (człowiek/mutant). Od wszystkich uczestników bezwzględnie wymagane będą stroje w klimacie oraz gogle ochronne.
Dostępne role:
Handlarz + 2 os. Obstawy
Posterunkowcy
Mutanci
Pielgrzymi (niezależne postacie)
O przynależności do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.
Limit osobowy dla mutantów jak i również dla posterunkowców wynosi 4-8 osb. (zmniejszony bądź zwiększony w zależności od ilości uczestniczących osób w imprezie) Osoby nie wyznaczone do poszczególnych stron odegrają postacie niezależne.
Mechanika gry będzie podana wraz z mailem zwrotnym a jeżeli chodzi o dojazd na teren imprezy proszę spodziewać się szczegółowych objaśnień najpóźniej w ten wtorek to jest 19 lipca.
W razie pytań prosimy pisać na podany adres mailowy bądź w tym temacie.


______________________
Jedna śmierć to tragedia.. milion to statystyka..
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Szczecin LARP Post-Apo