Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Jakub Wędrowycz FKGK
        Pytanie osoby początkującej :)
Pytanie osoby początkującej :)
Autor Post
28.09.2011 11:04

Użytkownik jest offline Broda90
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Mam pytanie :) dzisiaj znalazłem tą grę bardzo mi się spodobała:) teraz pytanie ile można grać na jednym zestawie startowym?? bo jestem studentem i jak wiadomo studentów nie stać na kupowanie co chwile nowych kart ;) a chce sobie trochę pograć (tak z rok przynajmniej) czy jeden zestaw mi wystarczy??

Przeczytałem, że będę mógł zagrać jedynie w mała przygodę. Ale czy kolejna mała przygoda na tym samym zestawie kart będzie się dużo różnić od poprzedniej czy może po kilku może się już wszsytko powatrzać??


Widziałem jednego użytkownika z Torunia i zapewne u niego kupię pierwszy zestaw :D

Pozdrawiam


______________________
28.09.2011 11:17

Użytkownik jest offline Viramir
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 22
Kot
 0
Na jednej podstawce da się grać długo, ale prawda jest taka żeby mieć grywalną talię, przydało by się mieć ze dwa startery i ze cztery bustery. Po prostu w podstawce niestety nie zawsze karty się dobrze złożą. Natomiast żeby w ogóle grać, nie trzeba bez przerwy inwestować w grę. Chociaż docelowo radzę założyć że te 200 złotych trzeba na grę poświęcić na podstawową zgraną talię.


______________________
28.09.2011 19:05

Użytkownik jest offline Lord_Abaddon
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 35
Żółtodziób
 0
200 stówki to na lajcie idzie.. zalezy czy co sie chce miec w tej talii ;D ale startery i pare busterow to jest optimum


______________________
30.09.2011 01:32

Użytkownik jest offline CG_Feniks
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 112
Mięso armatnie
 0
Broda zapraszam Cię do nas do sklepu - Centrum Gier Feniks w Toruniu, doradzimy, pomożemy złożyć pierwszą talię, dorzucimy jakieś karty od siebie. Tak byś już na podstawce był zadowolony :)


______________________
Centrum Gier Feniks
Toruń, ul. Św. Katarzyny 7
http://www.facebook.com/cgfeniks

Oto moja talia :) - spis.
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Jakub Wędrowycz FKGK
        Pytanie osoby początkującej :)