Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Pyrkon 2012 - Konwent godny końca świata!
Pyrkon 2012 - Konwent godny końca świata!
Autor Post
30.01.2012 18:35

Użytkownik jest offline Arianka
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 4
Kot
 0
Pyrkon 2012 - Konwent godny końca świata!
Rok 2012

Seria przewidzianych przez wieszczów, religie i programy komputerowe katastrof ustawia się w kolejce by zniszczyć wszelkie formy życia i pogrążyć Ziemię w Chaosie. Kataklizmy zapowiadane przez Majów, Proroctwo Oriona, które mówi o spustoszeniu ludzkości, kolizja z planetą Nibiru, przebiegunowanie Ziemi, klęski żywiołowe przewidziane przez Web Bota chcą pokrzyżować nam plany. Nie daliśmy się jednak zastraszyć! Zamiast spędzać ostatnie chwile z najbliższymi, godzić się z największymi wrogami oraz spełniać nasze najskrytsze marzenia już od kilku miesięcy przygotowujemy dla Was Pyrkon - Ogólnopolski Festiwal Miłośników Fantastyki.

W programie przewidujemy kilkaset godzin prelekcji poświęconych zagadnieniom literackim, spotkania z pisarzami z kraju (Ćwiek, Grzędowicz, Komuda, Pilipiuk i wielu innych) i zagranicy (Rosiński). Ale to nie wszystko! Blok naukowy, komiksowy, blok z grami fabularnymi, dziesiątki konkursów, setki gier planszowych i karcianych, stoiska i wystawy, koncerty oraz szczególna gratka, turniej popularniej na całym świecie gry sieciowej League of Legends. To i jeszcze więcej już w marcu - 23-25 marca 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Przygotujcie swoje autorskie punkty programu lub umówcie się na podróż z ludźmi z Waszych miejscowości na forum.
Więcej informacji na naszej stronie: http://www.pyrkon.pl
Zapraszamy. Naprawdę warto!


______________________
Pyrkon 23-25 marca 2012 w Poznaniu
http://www.pyrkon.pl
https://www.facebook.com/Pyrkon
10.02.2012 03:11

Użytkownik jest offline Arianka
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 4
Kot
 0
Chcielibyście współtworzyć z nami Pyrkon? Macie wiedzę, doświadczenia, umiejętności lub hobby, którym chcielibyście się podzielić? Podejmijcie wyzwanie i zgłoście swój autorski punkt programu. Możecie robić to indywidualnie, w parach lub grupach. Nie zwlekajcie! Zgłoszenia przyjmujemy do 19 lutego!
>>Zgłoś pubkt programu!!<<

Wiadomo już kiedy. Wiadomo już gdzie. Wiadomo, że będzie jeszcze lepiej niż w latach ubiegłych. Ale co dokładnie? Oto garść gorących newsów:
- Odwiedzi nas Grzegorz Rosiński - twórca kultowego komiksu Thorgal.
- Odbędzie się premiera kolejnej części 'Achai' Andrzeja Ziemiańskiego
- Odwiedzi nas Shane Lacy Hensley - pisarz, projektant gier komputerowych i figurowych bitewniaków. Jeżeli tytuły Deadlands, Neverwinter, City of Heros nie Ci są obce - musisz tam być!
- Pierwsza Maskarada - czyli wielki konkurs strojów
- Kolejne Złote Maski - czyli konkurs na najlepszego larpa w oskarowym stylu.
- Prezentacja Wiedźmina 2 na Xbox360
- Turnieje i prezentacje gier karcianych: Magic: the Gathering i Jakub Wędrowycz
- Turnieje i prezentacje gier planszowych z serii Avalon Hill
- Turniej karcianego WOWa


Więcej Informacji jak zwykle znajdziecie na naszej stronie [URL]www.pyrkon.pl[/URL] lub naszym facebookowym profilu: https://www.facebook.com/Pyrkon[url][/url]


______________________
Pyrkon 23-25 marca 2012 w Poznaniu
http://www.pyrkon.pl
https://www.facebook.com/Pyrkon
02.03.2012 00:34

Użytkownik jest offline Arianka
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 4
Kot
 0


Czyżby był już marzec?! Tak! Za 22 dni rozpocznie się Pyrkon 2012!

Człowiek człowiekowi.. a zombie?
Jeżeli nie możesz się doczekać konwentu, masz ochotę się spotkać z nami wcześniej i wziąć udział w wyjątkowym wydarzeniu, to zapraszamy! 10 marca (sobota) organizujemy Zombie Walk ulicami miasta Poznania! Więcej informacjij TUTAJ.
Do you give us your brain?

***

W tym roku Pyrkon zaczyna się godzinę wcześniej (piątek, 23.03.2012, godz: 14:00) i kończy się w niedzielne popołudnie później niż w latach ubiegłych. Dlaczego? Ponieważ zorganizowaliśmy dla Was tyle atrakcji oraz zgłosiliście tak dużo interesujących prelekcji i innych punktów programu, że nie zmieściliśmy się w ramach czasowych z zeszłego roku. Program cały czas powstaje, ale już dzisiaj wiadomo, że będzie to konwent godny końca świata!

***

Thorgal, Grzegorz Rosiński, Ian McDonald, Rzeka bogów, Shane Lacy Hansley, Neverwinter Nights, Ewa Białołęcka, Jakub Ćwiek, Agnieszka Hałas, Magdalena Kozak, Andrzej Pilipiuk, Robert M. Wegner, Michał Śledziu Śledziński &#8211; jeżeli te nazwiska nie są Ci obce, a tytuły budzą miłe wspomnienia..

Jeżeli Percival Schuttenbach, Batstab, The Merss, Basia Karlik, Sunanda, Fireshow, Legion 501 kojarzą Ci się ze wspaniałym widowiskiem i świetną zabawą..

A ręce i nogi świerzbią Cię, żeby dorwać się do Games Roomu, turnieju WoW TCG, najnowszych (i tych retro) gier komputerowych, Xboxów, DDRa, to znak, że powinieneś pojawić się na Pyrkonie!

***

TUTAJ znajdziecie skrót programu, który powstał do tej pory.
Jednak codziennie pojawiają się nowe rzeczy, o których warto wiedzieć planując sobie ten fantastyczny weekend. Najświeższe aktualności i zapowiedzi najciekawszych atrakcji znajdziecie TUTAJ lub na naszym facebookowym profilu: https://www.facebook.com/Pyrkon !

Nadal się zastanawiasz, czy przyjechać? Może przekona Cię to:
http://www.youtube.com/watch?v=6SdBwhvYnSY______________________
Pyrkon 23-25 marca 2012 w Poznaniu
http://www.pyrkon.pl
https://www.facebook.com/Pyrkon
17.03.2012 00:10

Użytkownik jest offline Arianka
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Założyciel tematu

Liczba postów: 4
Kot
 0
Już za 6 dni rozpoczyna się najfantastyczniejszy festiwal 2012 roku &#8211; Pyrkon.

Ponad 500 punktów programu, ponad 40 gości, turnieje, premiery książek i gier, koncerty, wystawy, pokazy, warsztaty i fantastyczne spotkania naukowe. Musicie odwiedzić Poznań &#8211; 23-25 maraca 2012 Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Aktualny program festiwalu znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://www.pyrkon.pl/2012/index.php?go2=program
Prawda, że imponujący? :)

Na Pyrkonie czeka na Was, drodzy uczestnicy, imponująca galeria handlowa rozmieszczona w holu &#8222;czteropaku&#8221; oraz w pawilonach 8A i 14B. Swoje towary oferować będą zarówno kupcy od dawna współpracujący z Pyrkonem, jak i debiutujący w tym roku. W gry planszowe zaopatrzyć będziecie się mogli na stoiskach sponsora Games Roomu &#8211; firmy Rebel.pl, a także na stoiskach Cube i Barda. Największy w historii Pyrkonu (20m!) punkt handlowy z książkami, komiksami i grami planszowymi przygotowuje sklep Gildia.pl. Pośród bardziej nietypowych stoisk znajdziecie kram Drobiny Czasu ze steampunkowymi zegarkami oraz Let&#8217;s Play z grami &#8230; bardzo towarzyskimi. Fani twardej literatury nie zawiodą się na ofercie stoiska wydawnictwa Zysk i zaprzyjaźnionych z nim oficyn, zaś miłośników gier fabularnych i planszowych z pewnością zainteresują stoiska Portalu, Kuźni Gier, Phalanxu i Galmadrina Będziecie mogli także zaopatrzyć się w t-shirty i ozdoby u naszych starych znajomych z Level 77, Black Cats i Karoki a na wielbicieli i wielbicielki mangi & anime czeka szereg wystawców oferujących wszystko, co dusza zapragnie (włącznie z kocimi uszkami). Będziecie mogli także zapoznać się z ofertą wytwórni płytowych, sklepów z herbatą, fantastycznych obozów turystycznych oraz wielu innych sprzedawców.

A tutaj coś dla oka i dla ucha :) Pyrkon Apokalipsa!
http://www.youtube.com/watch?feature=...amp;v=6ipkFYKmX_I~

Zapraszamy!
______________________
Pyrkon 23-25 marca 2012 w Poznaniu
http://www.pyrkon.pl
https://www.facebook.com/Pyrkon
25.03.2012 22:19

Użytkownik jest offline Xweet
Komandor
Rezerwa


Liczba postów: 67
Oferma batalionowa
 0
Był ktoś?

Relacja będzie spisana jutro/pojutrze, prelki w liczbie 5 dołączone.


______________________
Nie pytaj, co Militarna Sieć Valkiria może zrobić dla Ciebie.
Pytaj, co możesz zrobić dla MSV!

I zrób to albo zdechnij próbując (ku chwale!)
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Pyrkon 2012 - Konwent godny końca świata!