Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Lajconik 2012 - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
Lajconik 2012 - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
Autor Post
02.03.2012 11:28

Użytkownik jest offline Ertai
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
Zapraszamy Was już na drugie Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi Lajconik, czyli dwa dni grania w sesje RPG! Tym razem wszystko odbywać się będzie na apokaliptycznym tle roku 2012 - według niektórych, ostatniego roku istnienia cywilizacji. A więc uwaga! Usłyszano już tętent kopyt Lajconika Apokalipsy…

Czas: 14-15 kwietnia 2012 (sobota-niedziela)
Miejsce: Kraków, Młodzieżowy Dom Kultury ul. Grunwaldzka 5
Strona: lajconik.pl
Facebook: Lajconik - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi
Wydarzenie: Lajconik 2012

W planie:
  • Około 30 sesji RPG prowadzonych przez doświadczonych Mistrzów Gry
  • Sesje najrozmaitszych systemów RPG, w tym indie
  • Sekcja sesji dla początkujących
  • Pokój gier wyposażony przez sklep Dragonus
  • Nocne granie - RPG i planszówki do białego rana
  • Nocleg______________________
Krakowska Sieć Fantastyki
http://ksf.org.pl
08.03.2012 23:21

Użytkownik jest offline Ertai
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 2
Kot
 0
Zapraszamy serdecznie Jade! Przy okazji:

Rusza system rejestracji na Lajconik!

Z małym opóźnieniem (niestety w nasze szeregi wdarła się paskudna grypa :<) ruszamy z systemem rejestracji sesji! Na co pozwala system:

Mistrzom Gry:

Na zarejestrowanie własnej sesji na Lajconika &#8211; Mistrz Gry zdobywa pewność, że na jego sesję gotowa będzie salka, a sama sesja trafi do informatora. Da też możliwość graczom wcześniejszej rezerwacji większości miejsc.

Uzyskanie darmowego wstępu. Mistrzowie Gry, za trud, którego się podejmują i tym samym za pomoc w organizacji tego wydarzenia, wchodzą na Lajconika za darmo.

Graczom:

Na rezerwację miejsca na sesji &#8211; daje to pewność, że jest dla specjalnie nas miejsce na danej sesji &#8211; polecamy ten system zwłaszcza graczom spoza Krakowa!

Warto wiedzieć:
Na każdej sesji część miejsc będzie dostępna tylko na miejscu! Przez internet można zarezerwować 2/3 miejsc

Na miejscu będzie też Strefa Wolnego Grania &#8211; dwa &#8211; trzy miejsca, gdzie będzie można zagrać w sesje wcześniej niezgłoszone

http://lajconik.pl/sesje-rpg/


______________________
Krakowska Sieć Fantastyki
http://ksf.org.pl
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Lajconik 2012 - Krakowskie Dni z Grami Fabularnymi