Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Puckon 2012 - konwent gier terenowych (18-20 maja)
Puckon 2012 - konwent gier terenowych (18-20 maja)
Autor Post
15.04.2012 19:04

Użytkownik jest offline SDek
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 9
Kot
 0
Siema!

Chcielibyśmy zaprosić Was serdecznie na 10 już edycję konwentu terenowych gier fabularnych Puckon!
Zacznijmy, więc od podstawowych informacji, tak na rozgrzewkę:
Puckon 2012 - Preapokalipsa: Ostatni zajazd na północy
Termin: 18 ~ 20 maja 2012
Miejsce: Leśne Schronisko "Łowców Przygód" w Porzeczu (miejsce znane z edycji 2009, 2010 i 2011).
Strona oficjalna: http://puckon.pl

Teraz pokażemy Wam czym jest, a w sumie czym nie jest Puckon 2012 i dlaczego warto się na nim pojawić:

"Konwent fantastyczny czyli zlot miłośników fantastyki" – tak ogólnie można zdefiniować zgadza się?
- Czy zatem Puckon jest konwentem? Oficjalnie tak, ale na oficjalności pozostańmy. Jest on nastawiony na inne priorytety. Akcja, gry terenowe, szalone gry imprezowe i jeszcze więcej akcji. Jest to spotkanie ludzi pełnych pozytywnej energii, szukających dobrej zabawy, takich którzy chcą dawać z siebie 100% mocy w każdej sekundzie trwania konwentu!

- Czego więc na Puckonie nie znajdziesz? Nudy! Nie ma włóczenia się po szkole z myślą "co teraz z sobą mam począć?!" Nie ma siedzenia na dziadowskich prelekcjach, nie ma spotkań z pisarzami, prezentacji wydawnictw czy nawet stałego programu. Od tego są inne konwenty, a nie Puckon. Na Puckonie jest akcja!

Ograniczona liczba uczestników powoduje, że wszyscy ludzie biorą udział w zorganizowanych terenówkach i eventach. Grają przez cały weekend. Bawią się, skaczą po lasach, walczą z krzakami, zbierają kilogramy błota, jadą z koksem i kręcą pierdolnikiem. Zawsze chciałeś/chciałaś zakręcić pierdolnikiem? To wiedz, że dzieli Cię od tego tylko akredytacja i pojawienie się w Porzeczu!

Teraz o miejscu słów kilka:

Schronisko w Porzeczu zapewnia nam:
- nocleg
- prysznice i łazienki czyli ogólny dostęp do bieżącej
- ognisko
- dostęp do czajnika i kuchni, a jak dobrze pójdzie to i konwentową knajpę otworzymy
- dostęp do stołówki
- boisko
- lasy
- rzeki
- tamy
- polany
- może i kura się znajdzie lub inna foka (maskotka konwentowa) i dużo dużo więcej

Porzecze ze względu na swój specyficznie ukształtowany teren świetnie nadaje się na wszelakie LARP’y oraz gry terenowe, a to wszystko w ciszy i spokoju, z dala od cywilizacji.
Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy na stronę internetową konwentu, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o programie, akredytacji i wszystkich rzeczach o których trzeba wiedzieć przed konwentem.

Wpadnij też na nasz fan page, gdzie można znaleźć nowinki z pracy naszej ekipy nad imprezą! - https://www.facebook.com/Puckon

Serdecznie zapraszamy!

Stanisław „SDek” Dębicki
Stowarzyszenie Twórców Gier Funreal
http://puckon.pl


______________________
Stanisław "SDek" Dębicki
www.puckon.pl
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Puckon 2012 - konwent gier terenowych (18-20 maja)