Slaider 01

Slider 02

Slider 03

Slider 04

Slider 05

Slider 06

Slider 07

Slider 08
Witaj, Użytkowniku! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany musisz się zalogować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Shadowrun
Shadowrun
Autor Post
08.09.2012 11:53

Użytkownik jest offline Devean
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 14
Kot
Witajcie!

Zakładając ten temat, mam dwa cele. Raz, rozpoczęcie (mam nadzieję) dyskusji na temat tego systemu, którego czwarta edycja może i nie doczekała się polskiego tłumaczenia, ale dość dobrze się w Polszcze sprzedaje.

Dwa, zwrócenie uwagi na to, co robi jeden ze współtwórców tego świata, Jordana Weismana, w kwestii literackiej. Już dawno nie pojawiła się żadna książka, działają na tym polu chyba tylko Niemcy. W związku z grą komputerową, którą robi Weisman, zaczął publikować w sieci powieść w odcinkach pisaną przez kogoś innego na bazie jego pomysłu.

Zdecydowanie warto przeczytać i to nie tylko z tego względu, że w kwestii opowiadań/powieści w Szóstym Świecie jest posucha.

Wersja angielska:
http://fluffandsmoke.tumblr.com/

Wersja polska:
http://tylkopuchidym.tumblr.com/

Spocznij!


__________________________________________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Shadowrun  • Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088

    Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088
   $$5#3... transmisja przerwana...