Valkiria Network - Forum - Pion Gier Karcianych - Forum ogólne - L5R - Gempukku

http://www.valkiria.net/index.php?p=showtopic&toid=2661&fid=44&area=10


Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        L5R - Gempukku
L5R - Gempukku
Autor Post
27.12.2012 21:26

Użytkownik jest offline kempy
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 7
Kot
 0
Gempukku was the ceremony by which a samurai entered adulthood. Children were often expected to take a new name, their adult name, at this time.

Dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby rozpocząć zabawę w grę karcianą Legend of the Five Rings wydawca tj. AEG przygotował specjalne zestawy startowe. Każdy tzw. starter klanowy będzie zawierał 224 kart m.in. playsety związanych z klanem commonów i uncommonów z obecnej edycji (Emperor Edition). To nie wszystko - towarzyszące starterom boostery będą się składać wyłącznie z 6 losowych kart rzadkich pochodzących z dodatków które się do tej pory ukazały. Cena boostera Gempukku będzie niemalże taka sama jak cena boostera z standardowego rozszerzenia!

Termin wydania to styczeń 2013! Dlatego już teraz warto popytać się w najbliższym sklepie należącym do programu Stronghold Store o mozliwość zakupu w/w zestawów.

http://www.organized-play.pl/l5r/gamepukku
http://www.l5r.com/emperor-edition-gempukku/

PS. Inny produkt dla początkujących to przeznaczony dla dwóch graczy Honor and Treachery: http://www.organized-play.pl/l5r/honor-and-treachery


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Karcianych > Forum ogólne
        L5R - Gempukku