Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        [Nowy Targ, Zakopane]Podhalańskie ferie z fantastyką 2014
[Nowy Targ, Zakopane]Podhalańskie ferie z fantastyką 2014
Autor Post
24.01.2014 23:48

Użytkownik jest offline Thanatos03pl
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 4
Kot
 0
W dniach 8-15 lutego 2014 odbędą się Podhalańskie Ferie z Fantastyką. W ich ramach odbędą się 2 imprezy planszówkowe, w tym jedna w Nowym Targu, organizowana przez nasz klub fantastyki:


Zapraszamy na pierwszą edycję Zimowego Dnia Fantastyki w Nowym Targu, organizowanego przez Nowotarski Klub Fantastyki i Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, przy wsparciu Zakopiańskiego Klubu Fantastyki i Rabczańskiego klubu fantastyki ,,Rabkon". ZDF to nasza odpowiedź na sugestie uczestników ostatnich 4 wydań Nowotarskiego Dnia Fantastyki ażeby organizować takie imprezy w stolicy Podhala częściej niż raz do roku, i w założeniach ma być pomniejszoną wersją samego NDF. Tak jak wszystkie dotychczasowe edycje rzeczonego, I ZDF odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. ZDF otworzy także ,,podhalańskie ferie z fantastyką", które zakończą się 15 lutego Zakopiańską imprezą ,,Gry Bez Prądu", organizatorem której jest Zakopiański Klub Fantastyki (więcej informacji na dole).

Głównymi i najważniejszymi atrakcjami ZDF będą Games Room i Battle Room, w których na uczestników czekać będą rozmaite gry planszowe (rzecz jasna nie zabraknie ,,Gry o Tron"), karciane, bitewne i zręcznościowe.

Nie zabraknie innych atrakcji z letniej edycji, choć w ograniczonej formie. Pojawią się więc pojedyncze LARP i Jeepform oraz II edycja ,,Czytania dzieciom", czyli akcji promującej czytanie wśród najmłodszych. Po raz pierwszy pojawią się: Arena - na której uczestnicy zmierzyą się na broń LARP-ową/bezpieczną (,,nie, to tylko skandaliczne insynuacje, wcale nie patrzymy z zazdrością na Falkon") a także Art Room - gdzie odnajdą się miłośnicy rysunku.

Celem Zimowego Dnia Fantastyki w Nowym Targu jest propagowanie fantastyki, kultury i kreatywnych sposobów spędzania wolnego czasu.
Impreza ma charakter otwarty.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony klubowej i fanpage'u imprezy :
https://www.facebook.com/events/559559497446959/?fref=ts
http://www.fantastyka.nowytarg.pl/

Zapraszamy też na pozostałe imprezy z cyklu ,,Podhalańskie Ferie z Fantastyką 2014"

-8 lutego 2014, Nowy Targ - ,,Zimowy Dzień Fantastyki w Nowym Targu", MOK Nowy Targ 11:00-18:00
https://www.facebook.com/events/559559497446959/?fref=ts

-15 lutego 2014, Zakopane - ,,Gry Bez Prądu II", Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych, 10:00-18:00
https://www.facebook.com/events/655256077867843/?fref=ts______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        [Nowy Targ, Zakopane]Podhalańskie ferie z fantastyką 2014