Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        V SPOT - kanie z Larpami
V SPOT - kanie z Larpami
Autor Post
28.01.2014 14:13

Użytkownik jest offline Plebanus
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 5
Kot
 0
SPOT News 1
Witajcie drodzy SPOTowicze!

To jest pierwszy (ale nie ostatni!) SPOT-news. Pewnie nie mogliście się doczekać... Tak więc oto świeża porcja informacji na temat SPOTa. W tym roku to już V SPOT-kanie z larpami!

Konwent rozpoczynamy o godzinie 17:00 w piątek (25 kwietnia) i kończymy o godzinie 17:00 w niedzielę (27 kwietnia) - co daje 48 godzin wyśmienitej zabawy. Tak jak w zeszłym roku odbędzie się on w Ośrodku OMEGA w Przywidzu, raptem 40km od Gdańska. W tym roku SPOT będzie kosztować 55 zł, za dwa dni wyśmienitej, nigdzie nie spotykanej zabawy. Ponadto zniżki dla Twórców wynoszą 20zł za punkt programu dla każdego prowadzącego.

Dla pierwszych 10 dziesięciu osób, które wyślą zgłoszenie uczestnictwa i opłacą akredytację mamy Klimatyczne Kubki! Podczas zgłoszenia możecie zamówić klimatyczną koszulkę i klimatyczny kubek, więcej informacji pod adresem: wp.me/P302VQ-lP

W tym roku Program SPOTa podzielony na 4 bloki programowe.

Czary 2014!
Co to takiego? To nagroda za najlepszego larpa, jeepforma i strój larpowy. Więcej informacji tutaj: wp.me/P302VQ-1F

Mamy już 3 Patronów Medialnych:
JaTyGry
Bestiariusz.pl
larper.eu

Mamy również 2 Sponsorów:
Powergraph
Manufaktura
(wkrótce przybędzie naszych kochanych sponsorów).

W tym roku ekipa bloga JaTyGry przygotowuje dla Was Games Room. Możecie spodziewać się dobrych, kultowych i grywalnych gier. Oczywiście nie zabraknie konkursów z nagrodami....

Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na naszej stronie SPOTowej, pod adresem: spot.larp-zt.pl

SPOT
Nadchodzi inwazja


PS. W tym roku organizatorami SPOTa 2014 są: są Klub Fantastyki Zardzewiały Topór oraz Gdyńska Grupa Miłośników Fantastyki INSANIA.


______________________
Ruszaj na SPOTa!
[img width=700 height=88]http://spot.larp-zt.pl/wp-content/uploads/2013/02/banner-spot-2013.jpg[/img]
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        V SPOT - kanie z Larpami