Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition!
Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition!
Autor Post
04.08.2014 10:19

Użytkownik jest offline Lexar
Starszy Szeregowy
Poborowy


Liczba postów: 82
Oferma batalionowa
 0
W imieniu swoim i wszystkich współorganizatorów eventu Pog(R)adajmy, odbywającej się cyklicznej imprezy w kilku miastach w Polsce, zapraszam Was na drugą już edycję Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition!

Lokalizacja: Impreza odbędzie się w Warszawie, w klubie Level Up , ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa, w dniu 30 sierpnia 2014 godz. 18:00.
Koszt: 10 zł (media: 0 zł)
Ograniczenie wiekowe: free

Organizatorzy : https://www.facebook.com/graczemoddziecka
https://www.facebook.com/bronacultura
https://www.facebook.com/jestemgeekiem
https://www.facebook.com/Gamedec.UKW
https://www.facebook.com/pages/Gwardia-...is/514602835299517
https://www.facebook.com/PoznanskaGildiaGraczy
https://www.facebook.com/gramingpl
Wiktor "Chochlik" Zaborowski
https://www.facebook.com/hardcoreplaying
https://www.facebook.com/YetiOGrach

Czym jest Pog(R)adajmy? W skrócie: to ogólnopolskie luźne spotkania "przy piwie" dla Graczy i pracowników branży gier. Spotykamy się i luźno prowadzimy dyskusje na wszelakie tematy związane z grami i nie tylko. Jeżeli masz pytania , to zapraszam na naszą oficjalną stronę http://pogradajmy.pl/ oraz fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/groups/pogradajmy/


______________________
Administrator at http://gamedec.ukw.edu.pl
Skocz do:
 
Forum
 Pion Konwentów i imprez > Forum ogólne K-30
        Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition!