Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Filmowy > Anime
        Dziewczynki od zadań specjalnych, czyli "Gunslinger Girl"
Dziewczynki od zadań specjalnych, czyli "Gunslinger Girl"
Autor Post
10.09.2005 22:05

Użytkownik jest offline Ibrachim
Pułkownik
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 201
Mięso armatnie
 0
Czy ktoś z Was oglądał anime "Gunslinger Girl"? Jeżeli tak to jakie są wasze odczucia na ten temat. Jest to dobra produkcja, czy może słaby serial akcji? Dla mnie jest to ciekawa mieszanka włoskich klimatów z japońską kreską.


______________________
ibrachim.com
23.04.2006 15:18

 
niewiem czy włoskie klimaty były założeniem twórców.Moim zdaniem to anime zasługuje na podziw z jednej przyczyny otóż animacji,jest tak piękna płynna że po 2 i 9 odc musiałem zbierać szczęke z ziemi ,jest pravie taka jak w gundam wing endles walz
  • 0 osób lubi to
23.04.2006 19:12

Użytkownik jest offline Ibrachim
Pułkownik
Służba Zasadnicza

Założyciel tematu

Liczba postów: 201
Mięso armatnie
 0
Tak, sama animacja również wpływa na jakość tego anime. Zawdzięczać to można temu, że jest to krótka (13 odcinkowa seria) i dość nowa produkcja.


______________________
ibrachim.com
Skocz do:
 
Forum
 Pion Filmowy > Anime
        Dziewczynki od zadań specjalnych, czyli "Gunslinger Girl"