Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Valkiria Network > Serwis Valkiria Network
        Komandoria K-60 (Arena Gier) - nabór!
Komandoria K-60 (Arena Gier) - nabór!
Autor Post
02.02.2006 15:52

Użytkownik jest offline kfilk
Kontradmirał
Rezerwa

Liczba postów: 65
Oferma batalionowa
 0
Cytat

Po krótkim epizodzie z magazynem komputerowym oraz małymi zawirowaniami Arena Gier jako serwis o grach komputerowych i konsolowych powraca do życia i z zamierza stworzyć nową jakość, opierając się jednak na swojej dwuletniej historii. Potrzebujemy w redakcji nowych twarzy i dlatego ogłaszam nabór na opisane poniżej stanowiska.

* Recenzenci – ich zadaniem jest testowanie gier komputerowych i konsolowych, które Arena Gier dostaje od dystrybutorów. Wymagana jest znajomość podstawowych zagadnień związanych z grami, znajomość zasad poprawnej polszczyzny oraz pierwiastek talentu niezbędny to sklecenia interesujących tekstów.
Zgłoszenia do Redaktora Prowadzącego AG – kfilk’a.

* Newsmani – są odpowiedzialni za pisanie i publikowanie wieści ze świata gier na podstawie informacji prasowych od dystrybutorów oraz swoich własnych źródeł.
Zgłoszenia do Dowódcy Wywiadu MSV – XeroBoy’a.

* Publicyści – osoby piszące artykuły publicystyczne nie są związane żadnymi wytycznymi poza jedną, teksty powinny być w mniejszym lub większym stopniu związane z grami komputerowymi i konsolowymi lub z branżą.
Zgłoszenia do Redaktora Prowadzącego AG – kfilk’a.

Każdy kto będzie solidnie współpracował z AG może liczyć na wyróżnienia w postaci pełnych wersji gier, koszulek, plakatów i innych gadżetów związanych z tematyką serwisu. Ponadto standardowo współpracownicy serwisu Valkiria otrzymują legitymacje prasowe oraz koszulki z logiem.


Wszelkie zgłoszenia na priv lub ewentualnie tutaj.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Valkiria Network > Serwis Valkiria Network
        Komandoria K-60 (Arena Gier) - nabór!