Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Kryształowa sobota w Krakowie
Kryształowa sobota w Krakowie
Autor Post
22.02.2006 23:46

Użytkownik jest offline Fenran
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 1

 0
Kryształowa sobota w Krakowie (25.02.2006)
Wszystkich fanów Crystalicum z pewnością ucieszy wiadomość, że prócz przygotowanych w programie Krakonu, zostanie dodatkowo zorganizowany "Crystalkon" ;).

Będzie to spotkanie fanów połączone z turniejem gry karcianej i jednocześnie z autorami gry i świata. Te kilka sobotnich godzin spędzimy w jakiejś miłej, krakowskiej knajpce, w przyjemnej atmosferze, przy coli albo przy piwku.

Dodatkowy turniej również będzie turniejem sankcjonowanym. Przygotowane są atrakcyjne nagrody, w tym karty promocyjne, które jeszcze nie były przeznaczone na nagrody - więc zwyciezcy tego turnieju będą jedynymi posiadaczami tych kart.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, także tych, którzy na Krakonie się nie pojawiają np. z braku funduszy. Szczególnie serdecznie zapraszamy dziewczyny zainteresowane naszą grą- wszystkie przedstawicielki płci pięknej mogą liczyć na miłe, dodatkowe upominki .

Spotkanie zacznie się o godzinie dwunastej. Zbieramy się na rynku pod Empikiem, a stamtąd idziemy prawdopodobnie do pubu "Róg brackiej i reformackiej" (proszę nie sugerować się nazwą).

Pozdrawiam serdecznie!


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Inne gry RPG
        Kryształowa sobota w Krakowie