Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Zielona Fala
Zielona Fala
Autor Post
22.10.2006 14:35

Użytkownik jest offline Impin Dawgh
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 25
Kot
 0
Co myslicie o nowych Orkach i gobosach. Na razie widziałem tylko nowe modele, nie miałem przyjemności wziąć do ręki AB wiec nie znam kompletnie nowych zasad. Jednak modele uważam za udane. Zwłaszczas szaman Goboli jest kapitalny :)


______________________
19.11.2006 22:33

Użytkownik jest offline Gasp
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2
Kot
 0
Zielono Mi }:-F
Sporo jest nowych figurek do mojej ulubionej armii , sporo jest bardzo ładnych figurek .
Jest tez porażka .... widzieliście regiment Night Gobosów ? Figurki bez detali i dwa razy mniejsze od normalnego gobosa (ewolucja w kierunku snotlingów) Dziękuje Gorkowi ze zdążyłem kupic staroedycyjny ! No ale nowi bohaterowie to miodzio }:-F


______________________
10.12.2006 22:57

Użytkownik jest offline k0sa
Kapral
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 189
Mięso armatnie
 0
No tak tylko zauważ, że tylko w zestawie podstawowym są te badziewne figórki. W zwykłych boxach są już normalne do złożenie z większą ilością detali;]


______________________
łohoho PACIANGA uber alles.
14.06.2007 10:00

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Próba wskrzeszenia tematu. Jak niektórzy wiedzą, el Wiewióro zaczyna parać się zieloniastymi stworami. Słowem opinii ogólnej, to muszę rzecz, że mimo, iż figurki ze Skull Passa mają nieporównanie mniej detali, niż ich poprzednicy, to jednak cena jest nieporównanie przystępniejsza. Przynajmniej jest jakaś alternatywa - ja, na przykład, zaczynam kręcić z gobbosami tylko dlatego, że kupiłem sobie setkę Nocników w dobrej cenie i teraz poluję na kolejne oferty. Poza tym, ktoś wspomniał tu, że figurki są małe. To, moim zdaniem, jest akurat zaleta. Spójrzcie choćby na Wolf Ridersów. Takie knypki są prawie tak duzi, jak moi Silver Helmsi, a nikt mi nie wmówi, że różnica wzrostu między elfem, a goblinem jest zniwelowana przez wilka (który, de facto, też jest mniejszy od zwykłego konia). Teraz przynajmniej widać, kto w starciu jest uprzywilejowany - właśnie przystawiłem mojego elfickiego kawalerzystę do sztandaru Nocników - miodzio! Jego łebek w kapturze sięga ledwie do końskiego brzucha, a nie do pasa jeżdźca, jak wcześniej.


______________________
http://questforbest.pl/
14.06.2007 10:40

Użytkownik jest offline Priest
Szeregowy
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 15
Kot
 0
Cytat
Cytat użytkownika: Wiewiór
Jego łebek w kapturze sięga ledwie do końskiego brzucha, a nie do pasa jeżdźca, jak wcześniej.


Nowe gobosy (orków nie miałem przyjemności spotkać) są ok, zostały wreszcie odpowiednio zeskalowane. Śliczne to może faktycznie nie są, ale nie ma się czego czepiać (Cena i fakt, że jest to zestaw podstawowy).

No i nie oszukujmy się, z nich też można zrobić cudeńka, tylko pracy trochę więcej potrzeba.______________________
14.06.2007 10:56

Użytkownik jest offline Wiewiór
Kontradmirał
Służba Zasadnicza


Liczba postów: 2699
Stara Gwardia
 0
Cytat
(orków nie miałem przyjemności spotkać)


Prawdopodobnie dlatego, że jeszcze nie wyszły :P

Cytat
No i nie oszukujmy się, z nich też można zrobić cudeńka, tylko pracy trochę więcej potrzeba


Jak z wszystkiego :)


______________________
http://questforbest.pl/
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Bitewnych > Warhammer FB
        Zielona Fala