Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Witaj, Rekrucie! Witamy serdecznie na naszym forum. Musisz się zarejestrować, by móc korzystać z forum. Jeżeli jesteś już zarejestrowany biegnij się zameldować!
Pseudonim Zapisz login
Hasło
   
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Zew Cthulhu
        Towarzystwo de Profundis
Towarzystwo de Profundis
Autor Post
02.11.2006 09:22

Użytkownik jest offline Cadrach
Szeregowy
Służba Zasadnicza

Liczba postów: 2
Kot
 0
Towarzystwo de Profundis
Pytanie:
Czy spośród obecnych tutaj ktokolwiek gra w dP? Czy są chętni na zorganizowanie 3-5 osobowego Towarzystwa? Najchętniej zagrałbym w latach obecnych, ale można przeprowadzić głosowanie. Proponuję od razu przenieść je na maila; niepowołani nie muszą nic wiedzieć o naszej działalności.

Faszystowska uwaga dodatkowa: wiek powyżej 20 lat. Wiem, to niesprawiedliwe, ale trudno inaczej tak na ślepo przeprowadzić selekcję "jakości" graczy. Chociaż jestem skłonny poprzeć każde inne rozsądne rozwiązanie - wszystko dla dobra Towarzystwa i Gry.

Gdyby byli chętni, proszę zgłaszać się na mojego maila: cadrach@nigdzie.pl

Poza czytaniem maili, bywam niezmiernie rzadko na sieci i trudno mi powiedzieć, kiedy tutaj zajrzę. Najlepiej od razu wysłać swoją "kandydature" na maila, ja przesłałbym odwrotnego, z postaciami dotychczas zebranymi i własną (moja postać jest zamieszczona na forum portala w katalogu graczy, choć bez uwzględnienia zmian). Gdy Towarzystwo będzie miało komplet, możemy zastanowić się wspólnie nad zakresem zainteresowań Towarzystwa lub czymś w tym rodzaju. Na razie nie chcę tutaj niczego proponować, ponieważ najlepiej, gdyby tworzenie postaci nie podlegało żadnym rygorom.

Jeszcze jedna uwaga: z doświadczenia wiem, że de Profundis wymaga cierpliwości i poświęcenia wolnego czasu. Jeżeli ktoś nie jest pewny tego, czy chce grać, ma wątpliwości itd. niech rezygnuje.

Cadrach

PS. podobne ogłoszenie zamieściłem na innych forach. Zdaje sobie sprawę z tego, że szukanie graczy do dP wsrod internautow, a nie np. konwentach i "realu" przypomina szukanie chetnych do rejsu na pustyni. Dlatego proszę choćby o kontakt z osobami, które nie chcą w tym uczestniczyc, ale znają kogoś grajacego w dP.


______________________
Skocz do:
 
Forum
 Pion Gier Fabularnych > Zew Cthulhu
        Towarzystwo de Profundis