Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Heroes & Generals

Jeśli tak jak ja lubisz klimat II wojny światowej to koniecznie zainstaluj tę grę! Jestem pewien, że się na niej absolutnie nie zawiedziesz.

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
TP-Link Archer C5 - recenzja routera
18-04-2017, 14:46 | 762 x przeczytano | Ejdys

Kiedyś myślałem, że router to router, pudełko i dwie antenki, które razem dają magiczną sieć, nic nadzwyczajnego. Aż do pewnego pięknego dnia, w którym w moje przepracowane dłonie wpadło zielono-białe pudełeczko. 

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

W pudełeczku możemy znaleźć niezwykłe artefakty takie jak:

– router Archer C5.

– przewód Ethernet.

– dwie odłączane anteny.

– zasilacz.

– dokumentację i kartę gwarancyjną.

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

Czarna, lekko zaokrąglona na górze konstrukcja wygląda elegancko i dobrze komponuje się w domowym zaciszu. Głęboka czerń ma jednak poważną wadę, a mianowicie  jest bardzo podatna na zarysowania. 

Na krawędzi przedniego panelu znajdują się zielone diody informacyjne.

– Power.

– 2x WLAN.

– WAN.

– Internet.

– WPS.

– 2x USB.

Znalezione obrazy dla zapytania TP-Link Archer C5

 

Na tyle urządzenia standardowo znajdziemy  wszystkie najpotrzebniejsze złącza:

– gniazdo zasilania.

–  przycisk Power.

– przycisk wyłączniki sieci Wi-Fi.

– dwa gniazda USB 2.0.

– gniazdo WAN.

– cztery gniazda LAN.

– przycisk WPS/Reset.

1200Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach - płynna praca i rozrywka

Na stronie producenta możemy przeczytać: 

Router Archer C5 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz i 5GHz, zapewniając bardzo wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych. Daje to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch dedykowanych sieci bezprzewodowych - o prędkościach odpowiednich dla nawet najbardziej wymagających zastosowań. Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2,4GHz przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online.

TP-LINK odwalił kawał porządnej roboty, dzięki czemu nie muszę siedzieć metr od routera z obawą stracenia zasięgu, ponieważ mam go w całym domu.

Podsumowując bez technicznego bełkotu, Archer C5 to prawdziwe cudo gdy spojrzałem na swój stary router powiedziałem jak Krzysztof Kowalewski w skeczu ''Maszyna Czasu''

Ty stara k**** zmarnowałaś mi 20 lat życia.

Maszyna od TP-LINK to świetny router, ale także sprawne urządzenie multimedialne. Udostępnianie przestrzeni dyskowej, drukarki sieciowej to tylko część jego możliwości. Urządzenie jest warte swojej ceny i na próżno szukać w tym przedziale cenowym lepszego sprzętu. Z pewnością zaspokoi większość domowników oraz prawdziwych graczy bez konieczności pisania na czacie '' sory za lagi, stary film pobiera''. Szczerze i gorąco polecam wszystkim ten sprzęt.

 

 


Informacje dodatkowe:
 
Możliwość zakupu  
Cena  
349 zł
 

Ocena:
 
Ogólna
95%
 
Ocena końcowa: 95%
 

Wady i zalety:  
 
Funkcja Guest network

Aplikacja TP-LINK Tether

Dwa złącza USB

Cena


 
 
Obudowa z błyszczącego plastiku.

Porty USB w standardzie 2.0.

 

Powiązane linki:
 
product/241152/tp-link-archer-c5.html?gclid=CMHt35PirdMCFUdnGQodnrUKxw&gclsrc=aw.ds

products/details/cat-9_Archer-C5.html

 
 


 
18-04-2017, 20:25 | Szymański | Komentarzy w sumie: 26
"Obudowa z błyszczącego plastiku." - to jest minus??? Ja akurat lubię błyskotki ;)


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...