Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Gry historyczne w Muzeum Wojska Polskiego-relacja z eventu
10-05-2017, 19:44 | 827 x przeczytano | GuLIVEr

Była to jednodniowa impreza w Muzeum Wojska Polskiego, aczkolwiek niosąca ogrom przyjemności i dobrej zabawy. Współpracując z firmą MSI, mieliśmy możliwość zorganizowania wystawy sprzętu na którym goście mogli testować najnowsze tytuły gier, takie jak: For Honor, Sniper Elite 4 oraz Civilization VI. Dzięki pomocy firmie COBI mieliśmy możliwość wystawienia modeli czołgów i samolotów z okresu wojny, co więcej odwiedzający mogli spróbować się w ich składaniu. Podczas całej imprezy, były prowadzone gry i konkursy, gdzie można było zdobyć ciekawe nagrody, poczynając od fanowskich gadżetów po zestawy klocków COBI. Mieliśmy przyjemność gościć prelektanta, który zaciekawił publiczność nie długim wystąpieniem, gdzie były poruszone tematy gier w szkołach, uzależnienie od gier komputerowych oraz produkcji pozytywnie wpływających na edukację i rozwój, jak na przykład seria tytułu Civilization. Przez pewien czas można było spotkać rekonstruktorów w przebraniach wojsk niemieckich.

Podsumowując, cała impreza wyszła bardzo pomyślnie. Jeśli właśnie Ty miałeś okazję przyjechać i spotkać się z nami, daj znać w komentarzu. Serdecznie zapraszam na podobne imprezy, które będą odbywały się co miesiąc. Zapraszam również na fanpage Valkirii na Facebooku, gdzie będziecie na bieżąco z nadchodzącymi spotkaniami.


Informacje dodatkowe:
 
 

Powiązane linki:
 
wideo relacja z eventu

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.