Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Manta gaming Gamepad MM824 - recenzja sprzętu
26-06-2017, 17:14 | 2295 x przeczytano | GuLIVEr

W moje nieposkromione ręce trafił gamepad MM824 od Manty. Jest to produkt budzący naprawdę mieszane uczucia. Już tłumaczę dlaczego. 

Manta gaming Gamepad MM824 jest padem przeznaczonym do rozgrywki mobilnej. Obsługuje urządzenia mobilne z systemem android 3.5+, iOS oraz PC z systemem bluetooth 2,0+. Czas pracy baterii, producent podaje od 6 do 8 godzin. Przy moim użytkowaniu urządzenie wytrzymało 7,5 godziny po czym przyciski przestały poprawnie funkcjonować. Budową jest przybliżony do standardowego pada do gry.

Jak obsługuję się owe urządzenie? Wbrew pozorom trzeba o tym wspomnieć, by nie majstrować tak jak ja przy padzie 30 minut, tylko od razu przejść do rozgrywki. Po wypakowaniu urządzenia, naszym oczom ukazuje się pad, uchwyt do urządzenia mobilnego, kabel USB, instrukcja oraz karta gwarancyjna. Na początku sparujemy swoje urządzenie z padem. Do wyboru mamy 3 opcje:

-kombinacja X+Home umożliwia rozgrywkę przy grach kompatybilnych z gamepadami;

-kombinacja A+Home umożliwia rozgrywkę przy grach symulacyjnych;

-kombinacja B+Home umożliwia rozgrywkę na systemach iOS

-Sam przycisk Home  łączy pada z ostatnio zapamiętaną kombinacją.

Po wybranym procesie parowania, montujemy swoje urządzenie na padzie przy pomocy uchwytu dołączonego do zestawu.

Podczas testowania owego urządzenia, przez cały czas odczuwałem komfort i nowy poziom rozgrywki. Nasze dłonie nie palą się od nagrzanego telefonu, a w dodatku nie zasłaniają części ekranu podczas grania. Jedną z wad gamepada jest bardzo niska płynność obsługi drążków analogowych. Nie nadaje się do gier zręcznościowych oraz wyścigowych, gdzie w zakręt trzeba wejść praktycznie idealnie, ale za to fantastycznie sprawdza się w tytułach platformowych. 

Podsumowując, Manta gaming Gamepad MM824 jest urządzeniem typowo do dobrej zabawy dla użytkowników, którzy nie oczekują nie wiadomo jakich cudów, ale szukają nowego sposobu na rozgrywkę. Manta gaming Gamepad MM824 polecam każdemu, komu znudziło się typowe granie na smartfonie i gojeniu poparzonych dłoni i chce spróbować nowego wymiaru rozgrywki.


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
80%
 
Ocena końcowa: 80%
 

Wady i zalety:  
 
Długa praca baterii,
wygodna obsługa,
dołączony do zestawu uchwyt na urządzenie,
niska cena

 
 
Grzechoczące przyciski,
niska płynność drążków analogowych,

 

Powiązane linki:
 
wideorecenzja sprzętu
oficjalna strona produktu
tutaj kupisz produkt

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.