Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Logitech G533 - recenzja słuchawek
15-11-2017, 11:41 | 7811 x przeczytano | Jobisz

Bezprzewodowe, o zasięgu piętnastu metrów, z pięknym designem oraz genialnym dźwiękiem. Nie! To nie jest kolejne radio niania dla bobasów, tylko kolejne wspaniałe słuchawki firmy Logitech!

Jak wiemy, dźwięk podczas korzystania z komputera czy konsoli to bardzo ważna sprawa. Jest to jeden z nieodłącznych elementów stanowiska gamingowego, który naprawdę przyda się Waszemu niejednemu rosyjskiemu kumplowi, czy Wam samym. (Tak, jestem świadom, że bardzo często w swoich wypowiedziach odwołuje się do tych biednych Rosjan, postaram się z tym już skończyć.) Wypadałoby jednak udowodnić moje słowa, że słuchawki Logitech G533 są częścią potrzebną dla Waszego centrum dowodzenia. Tym jednak zajmiemy się w dalszej części.

Zacznijmy od omówienia tego co najważniejszego w sprzęcie audio, czyli nic innego jak audio :) . Membrany Pro-G sprawują się świetnie. Podczas rozgrywki odczuwałem dźwięk przestrzenny technologii 7.1. Dobrze że zamienia się już ona powoli w dzisiejsze standardy. Dla takiego audiofila jak ja to bardzo dobra nowina, ale o tym może przy innej okazji. Ogólnie słuchawki, są mocno oparte na pokazaniu, że pozycjonowany dźwięk działa bardzo dobrze w urządzeniach bez kabla.

Wyposażenie bezprzewodowe jest zacne. Mimo dużej ilości fal urządzeń bezsznurowych w moim ciepłym mieszkanku, nie miałem żadnych zakłóceń. Przyznam, że tego najbardziej się obawiałem, po styczności z innymi słuchawkami bez kabla. Jednak Logitech dba o klienta i zwraca uwagę na każdy szczegół.

Kolejną zaletą jest ich design. Pierwsze godziny moje uszy musiały przeboleć, jednak później świetnie się dopasowały ze słuchawkami. Żyją w zgodzie, opowiadają sobie różne historie. Po prostu zostali kumplami. Kolor słuchawek, jak każdy może się domyśleć to czarny. Z połyskami na bokach oraz logiem. Na lewej słuchawce za to znajdują się jeszcze: włącznik słuchawek i mikrofonu oraz zmiany głośności.

Na koniec nam został jeszcze mikrofon i bateria. Urządzenie do komunikacji na twardym pałąku, który możemy łatwo dostosować do naszej głowy. Sam mikrofon jest dobry jakościowo. Nie jest on w pierwszej czołówce, ale nie mogę też powiedzieć, że jest słaby. Ostatnią rzeczą do omówienia jest bateria. Coś co najbardziej pewnie interesuje czytelnika, to na ile godzin starczy. Pełne naładowanie to około 15 godzin użytkowania. Chyba nie przytrafiła mi się żadna taka sytuacja, że podczas gry musiałem naładować słuchawki.

Nadal mi nie wierzysz, że te słuchawki są idealne dla rosyjskiego gracza? Pozwól, że Ci ładnie podsumuję. Brak kabla nie pozwoli mu odpiąć słuchawek przypadkiem podczas gry, więc jego gra nie przeniesie się na głośniki. Na dodatek z funkcją odszumiania (choć w sumie i tak nie zrozumiesz co mówi). Bateria jest na 15h, więc starczy mu idealnie na cały dzień grania, spotkania się ze swoimi gopnijskimi znajomymi oraz kosztowania z nimi nektaru bogów. Chyba po tych wypocinach nie muszę tłumaczyć, że słuchawki Logitech G533 są najlepszym wyborem nie tylko dla Rosjanina, ale i dla Ciebie graczu.


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ocena
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
Długi czas działania baterii
Genialny dźwięk
Wygodne

 
 
Mikrofon mógłby być lepszej jakości

 

Powiązane linki:
 
Strona producenta

 
 


 
12-03-2021, 21:55 | porgphil | Komentarzy w sumie: 295


 
15-11-2017, 14:28 | ikalinskii | Komentarzy w sumie: 15
Ale one są piękne!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.