Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Zombie Night Terror - recenzja gry
23-02-2017, 21:24 | 1824 x przeczytano | ARTUT

Święci pańscy! Ale ta gra jest zryta! Jest zryta bardziej niż "Wiadomości" w TVP1, wystąpienia Krystyny Pawłowicz i najnowszy odcinek serialu "Moda na sukces" razem wzięte. Ale to zrycie jest totalnie pozytywne, bo gra "Zombie Night Terror" to wiadro genialnego humoru, chochla rewelacyjnego gameplayu i pięć garści turbozajebistej grafiki.

Ten produkt jest BARDZO mocno inspirowany jednym z największych hitów starych komputerów Amiga i PC, czyli grą "Lemingi" (gimby nie znajo). Chodzi w zasadzie dokładnie o to samo. Trzeba doprowadzić odpowiednią liczbę swoich postaci z jednego krańca ekranu na drugi, ale zamiast dbania o urocze i słitaśne zwierzaczki my mamy za zadanie opiekować się zombiakami. Nasi nieumarli lezą bezmyślnie przed siebie i tylko dzięki naszemu sprytowi i przytomności umysłu możemy sprawić, by nie wyginęły po drodze. A czeka na nie cała masa pułapek, niespodzianek i przeciwników często uzbrojonych po zęby i kładących pokotem naszych podopiecznych.

Na szczęście z misji na misję nasz arsenał różnego rodzaju niespodzianek stopniowo się powiększa. Dzięki temu możemy na przykład zarażać zwykłych ludzi i przeistaczać ich w zombiaki, żywe trupy zamieniać w specjalne potwory dysponujące specyficznymi umiejętnościami, czy na inne sposoby wpływać na rozgrywkę.

"Zombie Night Terror" to zdecydowanie gra logiczna, w której przyjdzie nam się sporo nagłówkować, by zrealizować często dość mocno wyśrubowane cele misji. Ale nasze łamanie głowy szalenie uatrakcyjnia humor, który aż kipi z monitora. Trzeba przyznać, że momentami autorzy wzbijają się w przestworza i sprawiają, że naprawdę ciężko opanować się przed histerycznym śmiechem.

Żeby tego było mało, niesamowity klimat tego indyka jest silnie rozbujany przez zajebistą pixelartową grafikę. Animacje postaci zbudowanych z dosłownie kilkunastu kwadratów, czy kanciaste plamy krwi wychlapywanej na ekran, co chwilę malują na naszej twarzy wielkiego banana.

Ta gra jest kolejnym dowodem na to, że aby stworzyć świetną produkcję, nie potrzeba ogromnego budżetu. Wystarczy znakomity pomysł i odrobina talentu.

Polecam, warto zagrać! Można się przy niej świetnie rozerwać poświęcając jej zaledwie kilkanaście minut dziennie na nudnym spotkaniu w pracy czy w domu udając, że odrabiacie lekcje lub robicie coś równie ważnego. Jeśli moja recenzja Was nie przekonała to zobaczcie zwiastun w serwisie YouTube. Śmiem twierdzić, że porwie Wasze serce… i flaki.

 

Artur "ARTUT" Machlowski


Informacje dodatkowe:
 
Kategoria  
 Logiczne
Platforma  
Możliwość zakupu  
Cena  
~39,99 zł
 

Ocena:
 
Ogólna
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
Genialny humor,
Świetna grafika,
Zombiaki,

 
 
Po pewnym czasie troszkę się nudzi,

 

Wymagania:
 
Niezbędne do gry:


-

Testowaliśmy używając:


Laptop MSI WS60 6QJ 


 
24-02-2017, 08:47 | Jobisz | Komentarzy w sumie: 26
Zaciekawiła mnie ta recenzja do zagrania, nie powiem. Szkoda że jestem gimbem i nie wiem o co chodzi z tym do czego jest nawiązania. Meh..


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.