Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Sound BlasterX G1 - recenzja karty dźwiękowej
01-04-2017, 14:02 | 2222 x przeczytano | Jobisz
Teraz dzięki takiemu urządzeniu możesz pozwolić sąsiadom słuchać twoich ulubionych utworów w kilkanaście razy lepszej jakości!

Jesteśmy w czasach, gdy dobry dźwięk i audiofilstwo nie opierają się tylko na jakości słuchania muzyki. Dobry dźwięk jest też potrzebny w grach. Ty sam na polu bitwy. Twoi kompani to w zasadzie tylko Rosjanie, więc oprócz licznych wyzwisk nie dostajesz żadnych innych informacji o rywalu. Każdy w tej sytuacji chciałby wiedzieć, z której strony może się spodziewać przeciwnika. Prawo, lewo nie wystarczy. Tu potrzeba dokładnych kierunków. W tym wypadku trzeba znaleźć urządzenie posiadające lepszą próżnię np. 7.1. Jednym z urządzeń, które mogą wam to zapewnić, jednocześnie przy tym bijąc innych konkurentów jest Creative Sound BlasterX G1.

Ta karta dźwiękowa USB da Ci takie możliwości:

  • audio w standardzie 7.1

  • obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω

  • program z mnóstwem konfiguracji oraz możliwością dopasowania ustawień pod użytkownika

  • X-Plus Mode dający nowe możliwości w grach (kompatybilny tylko ze słuchawkami Sound BlasterX H5)

Teraz dzięki takiemu urządzeniu możesz pozwolić sąsiadom słuchać twoich utworów w kilkanaście razy lepszej jakości! Co najlepsze, możesz to robić nie tylko korzystając z komputera, ale również i ze twojej super konsoli PS4 czy MacBooka!

Karta dźwiękowa jest bardzo małych rozmiarów, z wyróżnioną na obudowie nazwą modelu. Litera X jest oznaczona w postaci czerwonej diody, która świeci się, gdy urządzenie jest gotowe do działania. Robi to naprawdę świetne wrażenie na żywo. Dobry design był zawsze mocną stroną firmy Creative. Od wejścia USB do całej karty mamy przeprowadzony krótki kabel, który umożliwia nam ustawienie jej pod dowolnym kątem. Minusem tego jest jednak fakt, że karta nie ma żadnej zaczepki, więc często lata na lewo i prawo. Najnormalniej w świecie nie da się jej w żaden sposób przymocować. Pozostają jedynie domowe sposoby. Oczywiście nie wszystkim może przeszkadzać to, że coś im się majta w pobliżu komputera (pozdrawiam użytkowników MACa;)

 

Osobiście bardzo polecam wszystkim graczom i audiofilom tę kartę dźwiękową, ponieważ jest warta swojej ceny. Oczywiście niewprawne ucho największą różnicę usłyszy przy muzyce (dźwięk jest po prostu lepszy), ale nawet jeśli ktoś jest przygłuchy, to dostrzeże zalety tego produktu również w grach. Jak dla mnie, ocena to 90%.


Informacje dodatkowe:
 
Producent  
Możliwość zakupu  
Cena  
190zł
 

Ocena:
 
Ocena
90%
 
Ocena końcowa: 90%
 

Wady i zalety:  
 
Dźwięk 7.1,
Obsługuje słuchawki o impedancji do 300 Ω,
Mała,
Design

 
 
Brak zaczepki do przymocowanie

 

Powiązane linki:
 
Sound BlasterX G1

 
 


 
03-04-2017, 22:10 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Patryk, świetny tekst! Uśmiałem się :D A karta rzeczywiście jest świetna, bawiłem się nią trochę :D


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.