Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
HIRO Spider - recenzja myszki gamingowej
28-10-2017, 14:33 | 3040 x przeczytano | Filipas
Niskobudżetowy pogromca myszek gamingowych

Na wstępie powiem, że jestem dość wymagającym użytkownikiem jeżeli chodzi o akcesoria komputerowe. Dorwałem w moje niecne ręce myszkę HIRO Spider. Nie będę kłamał, że na początku nie byłem chętny do korzystania z niej, ponieważ traktowałem raczej ten produkt jako prawdopodobną tandetę z racji tej, iż kompletnie nie znałem tej marki oraz produktu, i było to oczywiście błędne myślenie spiesząc oczywiście z tłumaczeniami.


To, że wyglądowo mi 'nie podchodzi' to nie znaczy, że myszka jest zła, ponieważ wygląd to kwestia indywidualna i nie podlega to mojej ocenie. Od pierwszego użytku byłem pozytywnie zaskoczony czułością i dokładnością tej myszki, ponieważ była zaskakująco dokładna. Dostrzegłem, że na pudełku jest ona podświetlana a pod moją dłonią nie świeci się (tak, jestem fanem podświetlanych gadżetów komputerowych), i okazało się, że jeżeli ktoś nie ma odpowiedniego napięcia w swoim USB, to trzeba zainstalować sterowniki. Niestety migała tylko przy zmianach czułości, co mi się nie podobało że nie świeciła stałym światłem (przynajmniej nie znalazłem takiej możliwości w configu, załączonym wraz z płytą). Apropos trzymania jej w dłoni. Jestem osobą o dość dużych dłoniach i leży mi w nich ona perfekcyjnie. Filip "Filipas" Mokrogulski
 


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
85%
 
Ocena końcowa: 85%
 

Wady i zalety:  
 
Dobrze leży w dłoni
Solidne wykonanie
Cena

 
 
Brak stałego podświetlenia
Za duży przeskok między wyborem czułości

 

 


 
29-10-2017, 12:01 | Filipas | Komentarzy w sumie: 166
gdybym nie miał swoich faworytów (na których wydałem trochę pieniędzy eh) i byłbym właśnie przed zakupem to RACZEJ bym wybrał te od NTT. Tak jak napisałem w recenzji, daję 85% :)


 
29-10-2017, 07:57 | ARTUT | Komentarzy w sumie: 4706
Te nowe mychy od NTT jak na swój przedzial cenowy (około 80 zł) są wyjątkowo wysokiej jakości. Miałem okazję też się nią pobawić i muszę przyznać, że warto.


 
28-10-2017, 18:03 | ikalinskii | Komentarzy w sumie: 15
Świetna recenzja!


Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.