Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
HIRO Gecko - recenzja myszki
06-12-2017, 16:50 | 5258 x przeczytano | ARTUT

Firma NTT System rozpoznawalna jest w naszym kraju głównie jako dystrybutor sprzętu komputerowego. Wielokrotnie można zobaczyć ich desktopy gamingowe na turniejach i różnego rodzaju eventach związanych z grami wideo.

Teraz NTT wprowadziło na nasz rynek własną markę gamingową - HIRO. Są to głównie akcesoria komputerowe przeznaczone dla graczy, ale także całe zestawy komputerowe.

Żywo zainteresowany tymi produktami i marką postanowiłem przetestować myszkę HIRO Gecko i sprawdzić, czy jest to produkt warty uwagi, czy może zwykłe, tanie badziewie w ładnym opakowaniu.Opakowanie rzeczywiście wygląda obiecująco. Niestety to częsty zabieg zarówno w przypadku gamingowych produktów, ale także i profili randkowych czy Tindera. Na zdjęciu super laska, a w rzeczywistości dobrze umalowany maszkaron obrobiony w Photoshopie, z którym nie da się wytrzymać nawet dziesięciu minut.

I tu pierwsze zaskoczenie. Mysz HIRO Gecko po wyjęciu z pudełka nie traci przy pierwszym poznaniu, a nawet wprost przeciwnie. Wykonana jest solidnie i estetycznie, żeby nie powiedzieć, że lansiarsko. Śmiem twierdzić, że żaden gamer nie powstydziłby się mieć ją na swoim stanowisku do gry.

Nie jestem mańkutem, ale specyfikacja urządzenia twierdzi, że zaprojektowana jest oburęcznie, czyli leworęczni gracze będą z niej mogli korzystać bez problemu. Jestem w to gotów uwierzyć, bo jej kształt jest w zasadzie symetryczny.

W myszy są wbudowane przeciwwagi, które według producenta mają zapewnić płynność ruchu wraz z czterema teflonowymi ślizgaczami. Nie ma w tym przesady, bo gryzoń rzeczywiście dobrze się prowadzi. Dodatkowo czterostopniowa czułość powinna być dla wszystkich w zupełności wystarczająca.Ta myszka to naprawdę solidne urządzenie, które przy szalenie niskiej cenie w okolicach 70 zł jest zdecydowanie godna polecenia. Trudno jest mi powiedzieć jak długo jest w stanie wytrzymać intensywne mecze w CSa i czy po trzech miesiącach się po prostu nie rozpadnie (nie miałem okazji użytkować jej aż tak długo), ale sądzę, że ma sporą żywotność.

Myślę, że każdy, kto szuka produktu zarówno do pracy, jak i grania, nie powinien być zawiedziony zakupem myszy HIRO Gecko od NTT. Profesjonalni gracze i zawodowcy raczej będą szukać czegoś z wyższej półki. Pytanie tylko, czy warto za inną mysz zapłacić ponad 300 zł, gdy w rzeczywistości niewiele się różni od produktu za siedem dyszek?

Artur “ARTUT” MAchlowski


Informacje dodatkowe:
 
 

Ocena:
 
Ogólna
85%%
 
Ocena końcowa: 85%
 

Wady i zalety:  
 
Solidna i estetyczna,
Dobrze się prowadzi,
Niedroga,

 
 
Brak porządnego oprogramowania,

 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.