Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
04-03-2006, 19:57 | 4918 x przeczytano | Luckash
- Po pierwsze, co muszę przygotować?

- Plik firmware 1.50 w formacie EBOOT.PBP
- MPH Downgrader
- Musisz upewnić się, że Twoje PSP ma system w wersji 2.00

- No ok., już mam to wszystko… i co dalej?

Teraz musisz wypakować pliki z Downgradera na kartę konsoli. Odpowiednio: plik overflow.tif do katalogu PSP/PHOTO oraz h.bin i index.dat do ścieżki głównej.

- Skopiowałem wszystkie pliki i wygląda na to, że wszystko jest w porządku. Co teraz muszę zrobić?

- Teraz wypadałoby utworzyć w katalogu PSP/GAME folder UPDATE (no chyba, że takowy już się tam znajduje. Pamiętaj, że ważna jest wielkość liter.)

- Utworzyłem, ale po co?

- Otóż do tego katalogu skopiować należy teraz plik EBOOT.PBP z firmware 1.50

- Skopiowane, wszystko gra, co dalej?

- Teraz przystępujemy do samego downgrade. Włącz konsolę, wejdź do katalogu PHOTO i wybierz plik overflow.tif. Nie musisz nic naciskać, gdyż po najechaniu na plik proces rozpocznie się automatycznie. Na ekranie pojawią się napisy, odczekaj chwilę (mniej więcej 30 sekund) i całkowicie wyłącz konsolę (najlepiej poprzez wyciągnięcie baterii) i włącz ją ponownie.

- Zrobione, co teraz?

- Wejdź do katalogu GAME w konsoli i z karty pamięci odpal „UPDATE 1.50”, rozpocznie się instalacja, która przy 99% po prostu się zawiesi.

- Jak to zawiesi? Zepsułem moją konsolę?

- Spokojnie. Wszystko jest w porządku, to normalne. Ponownie wyłącz konsolę całkowicie. Po ponownym uruchomieniu, PSP znowu wywali błąd, naciśnij kółko i poczekaj aż konsolka się restartuje. Voila. Teraz już tylko ustawienia i gotowe.

- Super. Dzięki za pomoc.

- Nie ma sprawy, po to tu jestem  Pamiętaj jednak, że za każdym razem robisz downgrade NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

- Spoko, będę pamiętał. Kumpel mi mówił, że on ma system w wersji 1.51, lub 1.52, nie pamiętam dokładnie. Czy to coś zmienia?

- Tak. Ale jedynie to, że przed rozpoczęciem procesu downgrade musi zaktualizować system konsoli do wersji 2.00. Niech pamięta również, by nie korzystać z opcji network update, gdyż ta wgrywa NAJNOWSZĄ wersję.

- Ok., przekażę.

W roli pytającego wystąpił n00b :)
W roli odpowiadającego zaś – Luckash :)

Informacje dodatkowe:
 
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

  • Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088

    Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088
   $$5#3... transmisja przerwana...