Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
04-03-2006, 20:04 | 6804 x przeczytano | Luckash
Poniżej przedstawię sposoby odpalanie programów homebrew na PSP, w zależności od tego jaką wersję systemu posiadasz.

Firmware 1.00

Pliki danego programu wgrywamy po prostu do katalogu PSP/GAME na karcie pamięci. Pamiętaj, że nazwa folderu musi być napisana dużymi literami.

Firmware 1.50

Tutaj też sprawa skomplikowana nie jest. Postępujemy podobnie jak w przypadku systemu 1.00, tyle że potrzebny jest nam jeszcze folder w postaci [nazwa] %. Z reguły autorzy homebrew po prostu dodają ten folder. Jeśli jednak zdarzy się, że go nie będzie, używamy programu KExploit Tool do zainstalowania programu.

Firmware 2.00

Tutaj wygląda to troszkę trudniej, ale nie jest nie do przejścia. Po pierwsze musisz zaopatrzyć się w Fanjita EBOOT Loader. Po drugie należy wypakować wszystko na kartę konsoli. Struktura plików musi wyglądać następująco:

PSP\PHOTO\EBOOT Loader 09\RUN_L09.TIF
PSP\PHOTO\EBOOT Loader 09\AAA.GIF
PSP\PHOTO\WIFIBACKGROUND.PNG
PSP\PHOTO\WIFI Loader\READY.PNG
PSP\PHOTO\WIFI Loader\LOADER2.TIFF
UTILS\EBOOT_SIGNATURE.EXE
PSP\GAME\LOADER09.CFG
PSP\GAME\LOADMENU09.PBP
PSP\GAME\LOADMENU.TGA
L_09.BIN
A.BIN
TSR.BIN

I to wszystko. Oczywiście homebrew wypakowujemy do katalogu PSP/GAME.

Firmware 2.01 – 2.60

Aby uruchomić aplikacje homebrew na tych wersjach systemu, koniecznie musisz posiadać oryginalne GTA: Liberty City Stories. Poza tym potrzebujesz programu Fanjita GTA Eboot loader. Rozpakuj całe archiwum bezpośrednio na kartę pamięci. Pamiętaj, że loader instaluje się na 5 slocie w nagraniach do GTA i jeżeli masz tam swojego save’a to przenieś go, lub zrób kopię zapasową. Po uruchomieniu gry załaduje się loader. Teraz przy użyciu d-pad wybierz program, który chcesz uruchomić i zatwierdź wybór przyciskiem X. Jeżeli nie chcesz, by loader uruchamiał się natychmiast po włączeniu gry, możesz skopiować na kartę pamięci jakiś inny save z GTA. Wtedy będziesz musiał załadować program ręcznie używając opcji load w menu gry.

Informacje dodatkowe:
 
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.

  • Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088

    Warning: Smarty error: unable to read resource: "rpg/intercom_main.tpl" in /home/mainterm/www/class/tpl/Smarty.class.php on line 1088
   $$5#3... transmisja przerwana...