Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
Bohemian Killing- recenzja gry
03-05-2017, 21:11 | 1095 x przeczytano | GuLIVEr

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, czy możliwe jest oszukanie władzy i prowadzenie dalszego życia ze świadomością, że udało Ci się wybrnąć od swojej winy? A może sam miałeś podobną sytuację lub sam kiedyś chciałeś spróbować i poczuć towarzyszącą temu adrenalinę?

 

Teraz wszystko jest możliwe, dzięki Bohemian Killing. Twoim zadaniem jest odpowiednie ułożenie blefu tak, by sąd przychylił się Twoim zeznaniom, a nie prokuratora. Na pierwszy rzut oka jest to coś banalnego i przyprawiającego o sporą dawkę nudy, aczkolwiek jest pewien element, który znacznie wzbogaca tą produkcję. Chodzi tu o rozgrywkę w czasie rzeczywistym.

Przenieśmy się do paryskiej sali sądowej, gdzie odbywa się rozprawa głównego bohatera, oskarżonego o zabójstwo młodej kobiety. Przez prokuratora mamy postawione zarzuty, materiały dowodowe oraz zeznania świadków. Współpracując ze swoim mecenasem mamy za zadanie wpłynąć na sędziego tak, by wybronić się ze swojej winy, czyli zbrodni, którą popełniliśmy. W pewnym momencie z sali sądowej, przenosimy się na ulice Paryża, gdzie z widoku pierwszej osoby wykonujemy czynności tak, by zgadzały się z planem wydarzeń ułożonym przez prokuratora. Częścią taktyki blefu może być w sensowny sposób częściowa zmiana biegu wydarzeń. W swoim ekwipunku mamy wszystkie elementy potrzebne do ułożenia wiarygodnego planu pod kryptonimem "kłamstwo". Dodatkowo posiadamy zegarek, który pozwoli nam kontrolować czas i jednocześnie okres w którym odbywały się poszczególne zdarzenia.

Bohemian Killing wymaga sporego wysiłku psychicznego od gracza, szybkiego zapamiętywania faktów oraz szerokiej orientacji co się dookoła dzieje. Polecam ją tym, którzy pod wieczór chcą doprawić swoją mózgownicę o dodatkową dawkę treningu.


Informacje dodatkowe:
 

Powiązane linki:
 
recenzja gry

 
 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.