Valkiria Network

Terminal Główny Militarnej Sieci Valkiria to miejsce gdzie znajdziesz najnowsze informacje ze świata ogólnie rozumianej rozrywki, fantastyki i gier wideo. Poznaj nową... Lepszą Rzeczywistość! Chcesz wiedzieć więcej?

Slaider 01

Federacja V-Sieci

Valkiria Network skupia wiele stron tematycznych o różnorodnej tematyce, w tym: grach wideo, technologii, historii, literaturze i fantastyce. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 02

Dołącz do V-Sieci

Zarejestruj się w Valkiria Network! Przeglądaj i komentuj publikacje, dołącz do V-Game, zostań współpracownikiem lub redaktorem MSV. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 03

Zagraj w V-Game

Każdy użytkownik MSV w swoim profilu znajdzie zaimplementowaną grę przeglądarkową w klimacie V-Sieci. Załóż mundur i ruszaj na misję. Chcesz wiedzieć więcej?

Slider 04

Holy Potatoes!

Nasze bohaterki to ziemniaki, a cała galaktyka to jeden wielki warzywny targ. Dobry humor, kosmos, walka, dobra fabuła, to właśnie Holy Potatoes! We're in Space?!

Slider 05

Torment: Tides of Numenera

Mógłbym pisać długo o Torment, szczegółowo opisując jego fenomenalnie rozbudowany świat, przyrodę, postaci, czy fabułę, ale po co, skoro Wy sami możecie tego doświadczyć.

Slider 06

Legendarne Auta PRL

Zobacz zapowiedź nowej serii kolekcjonerskiej "Auta PRL" z klocków COBI. Wyjątkowe modele w skali 1:35 to idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!

Slider 07

Necropolis: Brutal Edition

Ta gra to totalny, bezgraniczny i nieprzebrany skarbiec FE-NO-ME-NAL-NEJ zabawy, który otwiera się tak naprawdę dopiero w grze wieloosobowej.

Slider 08
LEGO: Indiana Jones The Video Game - zapowiedź (PC)
02-01-2008, 13:18 | 3885 x przeczytano | verbatim

Kiedy w 1934 roku duńskie przedsiębiorstwo przyjęło nazwę LEGO, a kilka lat później zaczęło produkować plastikowe klocki, które można łączyć, uzyskując praktycznie dowolne kombinacje o różnorodnych kształtach i wyglądzie, nikt nie myślał, że firma produkująca zabawki stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. I chodź od tamtego momentu minęło ponad siedemdziesiąt lat to popularność wśród dzieci na własny zestaw LEGO nie słabnie. Równie szybką karierę zrobił film wyreżyserowany przez Stevena Spielberga - Indiana Jones. Przygody kultowego dziś archeologa oglądaliśmy nieraz w telewizji. Studio Traveller’s Tales wpadło na pomysł połączenia tych dwóch wybitnych dzieł umysłu ludzkiego. LEGO Indiana Jones: The Video Game będzie owocem osadzenia przygód postaci wymyślonej przez samego George’a Lucasa w świecie duńskich klocków.
Gra według zapowiedzi twórców to typowa platformówka z dużą dożą elementów wymagających umiejętności zręcznościowych. Lokacje w całości zbudowane są z klocków LEGO. My, wcielając się w postać samego Indiany Jonesa musimy zmierzyć się z czyhającymi niebezpieczeństwami. Tytuł podzielony zostanie na etapy - na dzień dzisiejszy wiadomo, że ma być ich około dwudziestu. Jednak ostateczna liczba leveli może ulec zmianie.
Postawione przed nami zadania mają być przeniesione rodem ze srebrnego ekranu. Najlepsze sceny akcji ze wszystkich trzech części przygód najpopularniejszego „historyka” w dziejach zostaną nam zaprezentowane na ekranach komputerów. Bez problemu powinniśmy rozpoznać osadzone w świecie stworzonym z LEGO miejsca i momenty tak dobrze znane z filmowego pierwowzoru. Nie zapomniano też o charakterystycznych atrybutach archeologa takich jak bicz, który nie raz uratuje nam życie oraz pistolecie.
Nad oprawą wizualną czuwać ma ten sam engine, jak w LEGO Star Wars, co nie jest wiadomością optymistyczną. Tym bardziej, że z informacji krążących w sieci wynika, iż programiści z Traveller’s Tales postanowili nie modyfikować wysłużonego silnika. Spowoduje to zapewne, że tytuł wydany w połowie 2008 roku odbiegać będzie znacznie od reszty. Nad ścieżką dźwiękową czuwa nie kto inny, jak John Williams - twórca muzyki do wszystkich części filmu.
Chodź do premiery LEGO: Indiana Jones pozostało kilka dobrych miesięcy już teraz można śmiało powiedzieć, że gra zapowiada się ciekawie. Fani LEGO Star Wars z pewnością w przygodach szalonego naukowca znajdą coś dla siebie. Sam tytuł sprawi, że znów poczujemy się trochę dziećmi.


Autor: Waldemar „verbatim” Słupiński
Redakcja: Marcin „Sharn” Byrski

Informacje dodatkowe:
 

 
Skomentuj:
Nie posiadasz uprawnień by dodawać komentarze.
   $$5#3... transmisja przerwana...